دانلود(پاورپوینت بررسی رفتار خريد مصرف کننده آنلاين و عوامل مؤثر بر آن)

پاورپوینت بررسی رفتار خريد مصرف کننده آنلاين و عوامل مؤثر بر آن|34050864|ajs1535599|پاورپوینت بررسی رفتار خريد مصرف کننده آن لاين ,عوامل مؤثر بر رفتار خريد مصرف کننده آنلاين,رفتار خريد مصرف کننده آن لاين,عوامل مؤثر بر رفنتار مصرف کننده آنلاین,رفتار مصرف کننده در محيط آنلاين,رفتار خريد آنلاين,نيروهاي تاثيرگذار بر رفتار مصرف کنن,,,
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت بررسی رفتار خريد مصرف کننده آنلاين و عوامل مؤثر بر آن هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پاورپوینت با موضوع بررسی رفتار خريد مصرف کننده آنلاين و عوامل مؤثر بر آن،
در قالب ppt و در 48 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:
مقدمه
رفتار مصرف کننده در محيط آنلاين
فرآيند يادگيري و دريافت اطلاعات و تصميم گيري
رفتار خريد آنلاين
نيروهاي تاثيرگذار بر رفتار مصرف کننده آنلاين
رضايت و وفاداري
عواملي که مي توانند رضايت و وفاداري مشتري را در محيط آنلاين افزايش دهند
کيفيت در محيط آنلاين
خشنودي و مطلوبيت مشتري در محيط مجازي
نتيجه گيري
فهرست منابع


قسمتی از متن پاورپوینت:
در بحث رفتار مصرف کننده در محيط آنلاين با استفاده از ادبيات موجود در حوزه بازاريابي مي توان به مباحث زير اشاره کرد.
هدف ارتباطات بازاريابي، ساخت و نگهداري، وفاداري و تعهد رابطه بين مصرف کننده و سازمان مي باشد. مطالعات نشان داده اند که انواع روابط با تعهد به مشتري باعث افزایش وفاداري در او مي شود. چينگ و ديگران درمطالعات خود نشان دادند که تعهدات مالي، اجتماعي و ساختاري بر تعهدات و الزامات مشتري اثر مثبتي دارد.
تعهدات مالي بيشتر باعث تقويت الزامات و تعهدات مشتري کالاهای تحقيقي مي شود تا کالا و خدمات تجربه اي يا مطمئن، اما تعهدات ساختاري بيشتر براي کالاهاي مطمئن و تجربه اي مناسب مي باشند و تعهدات اجتماعي براي هر سه نوع کالا اعم از تحقيقي، مورد اطمينان و تجربه اي مناسب مي باشند ...


توضیحات:
این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع بررسی رفتار خريد مصرف کننده آن لاين و عوامل مؤثر بر آن می باشد که در حجم 48 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان رشته های مجموعه مدیریت به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.
پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.